75 Mall Live Search
14:40 / E Enjte, 14 Shkurt 2019 / indeksADMonline

Vajza martohet me kukullën e saj mumje, thotë se ndihet tepër e lumtur

 Një grua e re ka zbuluar se “bota e saj tani është e plotë” pasi u martua me kukullën e saj zombie.

Felicity Kadlec, 20 vjec, tha se është lidhur me kukullën e saj Kelli Rossi, e cila është 37 vjece sipas saj.

Cmimi kushton 388 dollarë për një veshje të dasmës për Felicity, një kostum për Kelly dhe dekorime për dasmë në Tiverton, Rhode Island. Në dasmë morën pjesë katër njerëz dhe tetë kukulla.

Felicity, e cila tani jeton në Vinita, Oklahoma, pretendon se martesa me Kelly e ka bërë atë të ndihet më afër dhe më intime me të. Felicity tha: “Ceremonia jonë e dasmës ishte e bukur dhe e përkryer – pikërisht mënyra se si ëndërrova se do të ishte.

“Unë u sigurova që e gjithë dasma ishte bërë siç duhet, kështu që do të ishte sa më zyrtare që të ishte e mundur dhe ne e kaluam martesën më pas”, tha ajo.

‘Kelly ishte dhëndri pasi ajo merr rolin mashkullor në marrëdhëniet tona, ajo është një djalë dh e evesha me një kostum – Unë mendoj se ajo ndihej më rehat si dhëndër”.

 “Pavarësisht se kam qenë në marrëdhënie me Kelly për katër vjet, martesa me të ka bërë që unë të ndihem shumë më pranë saj, si emocionalisht dhe intime”./Indeksonline/