22:55 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vajza mbahuni! Ledri me frizurë të re (Foto)

Ledri Vula shquhet për potencën e tij vokale.

Artisti i repit, gëzon një famë gjithandej dhe kjo falë angazhimit të pafund që ai bënë në karrierën e tij, shkruan Indeksonline.

Ledri jo rastësisht radhitet si njëri ndër reperët më seksi të estradës, një arsye më shumë që gjithë vajzat të ‘çmenden’ pas tij.

Vula së fundi ka ndërruar paksa në look-un e tij. Një frizer në Nju Jork, i ka dhënë stilin e duhur të flokëve atij.

Vajza, Ledri është unik dhe vështirë i kapshëm! /Indeksonline/