16:24 / E Premte, 07 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Vajza që nuk i ka prerë flokët që 28 vite


Alena Kravchenko nga Ukraina është një ‘Rapunzela’ në jetën reale. Ajo që nga mosha 5 vjeçare nuk i ka prerë flokët.

Gjatësia e flokëve të saj është dy metra dhe i pastron vetëm një herë në trejavë, transmeton Indeksonline.

‘Unë çmoj flokët e mija të gjata dhe më pëlqen të kujdesem për to.  Por unë nuk i pastroj shpesh pasi që mendoj që produktet nuk janë të mira.”, u shprehë Alena.

Kravchenko është 33 vjeçare, një biznismene e suksesshme dhe është nënë e dy fëmijëve./Indeksonline/