10:29 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Vajza sa më parë në fitness, Getta Beqa iu komplekson me foton e fundit

Vera po ofron, ndërsa të gjithë duan të duken sa më në formë.

Por, pa ushtrime dhe një jetë të shëndetshme, asnjëherë nuk arrin t’i tonifikosh linjat trupore.

Që me punë ia vlen të bëhesh një “bishë” e vërtetë, këtë e ka dëshmuar Getta Beqa.

Trajrnerja e fitnessit, përmes fotografisë së fundit të postuar në llogarinë Instagram tregon trupin e saj plot muskuj dhe belin e hollë dhe duket jashtëzakonisht atraktive./Indeksonline/