15:34 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Valdrin Sahiti në Madrid, bashkëshortja i komenton: Ta ngrëna qat.. (Foto)

Këtë vit fund beqarisë i dha edhe dizajneri i njohur kosovar Valdrin Sahiti. Ai u martua me Editën, ndërsa dasmën çifti vendosi ta bëj në Amerikë, në mes miqve të ngushtë pa ceremoni e mysafirë të shumtë. Tani ata janë në pritje të fëmijës së parë, shkruan Indeksonline.


Për pak ditë çifti janë larguar nga njëri-tjetri. Valdrini ka udhëtuar drejt Madridit, nga dhe ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram. Ndëra i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i bashkëshortes: “Ta ngrëna qat unazë”, i ka komentuar ajo./Indeksonline/