23:44 / E Mërkurë, 07 Prill 2021 / A.D

Varësia nga filterat / Ledjana e grimos edhe Mevlanin

Ledjana dhe Mevlani vazhdojnë të jenë dyshja më e komentuar nga mediat rozë.

Ata kanë shfaqur pëlqimin që kanë ndaj njëri tjetrit, duke dalë publikisht në çdo vend, shkruan Indeksonline.

Në puntatën e sotme pati një debat mes të dyve, ku Mevlani u ankua për shkak se Ledjana nuk po interesohet për të.

Me anë të një publikimi në Story, Ledjana ndau një moment krahë Mevlanit, e cila nga meraku për t’u shfaqur bukur me një filter, arriti ta shfaq edhe atë si të grimosur.

Kjo nuk është hera e parë, pasi edhe ditë më parë Antonela bëri një akuzë duke i thënë se e tepron me photoshop./Indeksonline/