07:17 / E Hënë, 21 Tetor 2019

Vasfije Krasniqi-Goodman vlerësohet si Misionare e Paqes sot në Tiranë

Aleanca Kosovare e Bizneseve dhe Misioni Diplomatik për Paqe dhe Prosperitet organizojnë ceremoninë zyrtare të vlerësimit për Vasfije Krasniqi-Goodman si Misionare e Paqes.

Organizimi zhvillohet në zyrat e misionit diplomatik në Tiranë nga ora 12:00./Indeksonline/