17:16 / E Premte, 18 Maj 2018 / indeksADMonline

Vazhdojnë çudirat e Festivalit të Filmit në Kanë, Kimberley Garner shfaqet pa sytjena (Foto)

Kimberley Garner është njëra nga personazhet publike që po merr pjesë në edicionin e 71-të të Festivalit të Filmit në Kanë.

Ajo është shfaqur pa të brendshme në fustanin ngjyrë ari të cilin e kishte kombinuar me take të të njejtën ngjyrë, kurse ajo që binte më së shumti në sy është pamja pa pikë grimi.

Wow-factor! The swimwear designer, 28, commanded attention as she slipped her incredibly toned figure into a heavily-sequinned gown

Kimberley është  njëra nga personazhet së nuk i kursen aspak pozat provokative dhe nuk i preferon shumë sytjenat, sepse shfaqet shumë shpesh pa to./Indeksonline/

All eyes on her: Kimberley Garner went underwear free while wearing this sequin dress her at the amfAR Gala after-party at the Hotel du Cap-Eden-Roc, Cannes, on ThursdayCommanding attention: The silver garment featured a perilously high split, which put her envy-inducing pins on full display

Chic: Kimberely injected a hint of glamour into her look as she wore trendy gladiator sandals, and toted a tan handbag