23:15 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Vazhdojnë të bien temperaturat, ky është moti nesër

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka thënë se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizinndërmjet -6 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet tëlëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.

Temat: