18:15 / E Diele, 12 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vazhdon nesër tryeza në kuadër të dialogut të brendshëm në Serbi

Gjatë ditës se nesërme pritet mbajtja e tryezës së dytë në kuadër të dialogut të brendshëm në Serbi, e që ka të bëjë me Kosovën.

Tryeza mbahet në Pallatin e Serbisë dhe siç është bërë e ditur pjesëmarrës do të jenë Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Mladen Saraceviq si dhe Drejtori i të ashtuquajturës Zyra për Kosovën, Marko Gjuriq./Indeksonline/