18:37 / E Premte, 14 Shtator 2018 / indeksADMonline

Vazhdon seanca e Kuvendit, mungojnë sërish LDK e VV

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe ata të Lidhjes Demokratike të Kosovës, sërish nuk kanë shkuar në seancën plenare të Kuvendit të Kosovës.

Vazhdimi i seancës së sotme ka nisur në ora 18:00 dhe pjesa dërrmuese e opozitës si dhe një pjesë e kabinetit qeveritar po mungojnë.

Më poshtë ndiqeni LIVE: