09:13 / E Shtunë, 23 Maj 2020

Vdes aktorja e njohur në moshën 22 vjeçare

Hana Kimura ka vdekur në moshën 22 vjeçare.

Mundësja profesioniste dhe ylli i Terrace House Tokio, ka ndërruar jetë pasi ka postuar mesazhe që la të kuptohet se ka sulmuar në internet.

Shkaku i vdekjes zyrtare të Hana ende nuk është zbuluar, megjithatë, tifozët morën mesazhet kryesore të sulmit në internet nga platformat e saj në mediat sociale.

Postimi i saj i fundit u përkthye në “mirupafshim”, pas një seri tweet -esh që ngjallën shqetësim.

“Faleminderit për të gjithë ata që më mbështetën,” shkruan në një mesazh tjetër. “Me pëlqen. Unë jam e dobët, më vjen keq. “

Ndërkohë më pas u konfirmua edhe vdekja e Hana Kimura.

“Me keqardhje raportojmë që Hana Kimura jonë ka vdekur,” thuhet një deklaratë nga Stardom Wrestling në Tëitter, duke konfirmuar lajmin e trishtuar. “Ju lutemi të jeni të respektueshëm dhe të lejoni ca kohë që gjërat të përpunohen, dhe mbani mendimet dhe lutjet tuaja me familjen dhe miqtë e saj.”

Hana ishte pjesë e sezonit më të fundit të serialeve të Netflix, Terrace House Tokyo , i cili kishte në qendër gjashtë të huaj të rinj që u mblodhën për të jetuar nën të njëjtën çati./Indeksonline/

Mos i humb