19:06 / E Mërkurë, 22 Janar 2020

Vdes i riu nga Lipjani, s’arriti t’u mbijetojë plagëve pas aksidentit

Disa ditë më parë ai bëri aksident me veturë, ndërsa i riu kosovar, s’arriti t’u mbijetojë plagëve.

Shqiprim Zeqiri ka ndërruar jetë sot, ndërsa kishte bërë aksident në Hallaq të Madh, transmeton IndeksOnline.

Lajmi për vdekjen e të riut është dhënë në rrjete sociale, nga miq dhe shok të tij./Indeksonline