10:19 / E Hënë, 26 Korrik 2021 / AD

Vdes në moshën 45 vjeçare aktori i ‘Home and Away’

Ylli austrilian, Dieter Brummer, u bë i famshëm në vitet 1990.

Ai u gjet i vdekur në shtëpinë e tij të shtunën dhe policia po e trajton vdekjen e tij sit ë dyshimtë, transmeton Indeksonline.

Lajmi u publikua nga miku i tij, Steve Comey i cili e publikoi atë në ‘Facebook’ duke shkruar: Lajme të zemëruara.

“Ne kemi humbur një frymë të lirë. Vale Dieter Brummer. Mënyra shumë e re. Mënyra shumë shpejt. Ngushëllimet e mia më të sinqerta, të thella motrës së tij të bukur Karlene dhe të gjithë familjes dhe miqve të Dieters”, ishte postimi i tij./Indeksonline/