13:33 / E Martë, 05 Nëntor 2019

Vdes nëna e Kaltrina Selimit

Kaltrina Selimi sot ka një nga ditët më pikëlluese në jetën e saj.

Kjo për shkak se këngëtarja ka humbur nënën e saj dhe lajmin për këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një statusi në Instagram, shkruan Indeksonline.

 “Miq te dashur! Me dhimbje të thellë ju njoftoj se nëna ime e shtrenjtë ndërroi jetë. Varrimi bëhet sot më 05.11.2019 në orën 14 në varreza të Prishtinë”, ka shkruar ajo në postim.