13:42 / E Mërkurë, 21 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Vdes talenti i madh i futbollit kosovar

Lajm tronditës jo vetëm për sportin por në përgjithësi Kosovën. Ndërron jetë talenti i futbollit Laurant Kadriu.

I ndjeri ka qenë futbollist i Hajvalisë, prej talenteve më të mëdhenj.

Image

“Sapo morëm lajmin për vdekjen e kojshisë tonë Laurant Kadriut, 16- vjeqar, nga një sëmundje mister e poshtër dhe e brishtë e cila po shkatërron njeriun çdo ditë e ma shumë! Lusim Zotin ta ketë mëshiruar e bekuar me Xhennet Inshallah, qoftë përherë në zemrat dhe kujtime familjare miqësore e shoqërore”, shkruan Burim Krasniqi.