23:00 / E Mërkurë, 09 Tetor 2019

Vëllëzërit akuzohen se e vranë nënën e tyre, e lanë të vdiste në urinë e ndytësira!

Imazhe të tmerrshme janë gjetur në dyshekun e një 72 vjeçarje e cila është gjetur e vdekur.

Në dyshekun e 72 vjeçares është gjetur urinë dhe papastërti e madhe që besohet se kanë shkaktuar infeksione të mëdha tek e moshuara, shkruan Daily Mail, transmeton Indeksonline.

Shirley Thompson, 72, died of blood poisoning in 2017, suffering from infected bedsores down to the bone and a serious wound the size of a fist after laying on this bed for months
Phillip's room in other photos appeared dusty and cluttered with CDs, DVDs, bottles, boxes, and rubbish

Vëllezërit Philip dhe David Thompson, 42 dhe 39 vjeç akuzohen për vrasje, pasi që ata akuzohen se e lanë nënën e tyre të vdiste në urinë dhe ndytësirë për javë të tëra.

His unemployed brother David Thompson, 40, is on trial alongside him before a judge alone

Nëna e tyre, Shirley vdiq si rezultat i helmimit të gjakut në shtator të 2017.

Australian Federal Police diplomatic protection officer Phillip Thompson, 43, (pictured) is on trial for her manslaughter

Të dy vëllezërit gjenden në proces para gjykatës dhe akuzohen për vrasje, megjithëse janë deklaruar të pafajshëm./Indeksonline/