17:16 / E Enjte, 04 Qershor 2020

Vendi i jashtëzakonshëm në Ulqin – “Bonita”, vizitohet nga kosovarët dhe nga VIP-at

Apartament “Bonita” me punën e saj shumëvjeçarë dhe profesionalizmin e saj ku gjithmonë në të parën është që puna jonë t’ju shpërblehet mysafirëve tanë qe ato te jene sa me te kënaqur ne apartamentet tona, dhe qe pushimi i tyre te jetë sa me i rehatshëm.

Prandaj, ju ftojmë te gjithë vizitorëve kosovarë të vizitojnë apartamentet tona dhe janë te gjithë te mirëseardhur tek ne.

Ulqini ju don, ju fton dhe ju mirëpret. Mirsevini. Të gjithë të interesuarit mund të na përcjellin dhe të bëjnë rezervimin në të gjitha rrjetet sociale @apartamentsbonita.

Numri kontaktit:

+382 69-022-852

+382 69-879-845

Image may contain: sky, ocean, table, tree, plant, outdoor and nature
No photo description available.
Image may contain: bedroom and indoor
Image may contain: one or more people, people sitting, beard and outdoor
Image may contain: ocean, sky, outdoor, nature and water
Image may contain: ocean, sky, outdoor and water
No photo description available.

Mos i humb