17:25 / E Shtunë, 23 Janar 2021 / M. M

Vendimet e fundit të KQZ-së, Vjosa Osmani thërret konferencë

Ushtruesja e detyrës e Presidentes, Vjosa Osmani, ka thirrur një konferencë shtypi lidhur me vendimet e fundit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve (KQZ).

“Në orën 18:00, Osmani do ta ketë një adresim në profilin e saj zyrtar në Facebook, në lidhje me zhvillimet e fundit  në Komisionin Qendror Zgjedhor dhe procesin e certifikimit të kandidatëve për zgjedhjet e 14 shkurtit”, thuhet në njoftim.