18:10 / E Premte, 12 Gusht 2022 / MSH

“Vera” publikohet nga Gjesti dhe Endo

Gjesti po vazhdon të sjell projkete unike.

Ai në kanalin Youtube ka hedhur projektin e titulluar ‘Vera’, në bashkëpunim me Endon.

Kënga u realizua nga Albosi, kurse, teksti u shkrua nga vet Gjesti.

‘Vera’ u finalizua edhe me klip nga XL Films.