22:25 / E Shtunë, 08 Gusht 2020

Vërshime të mëdha në Dragash, shkaktohen dëme të mëdha

Tash e sa ditë në vendin tonë po mbretëron mot i ligë, duke shkaktuar dëmë të mëdha në shumë komuna të vendit tonë.

Dëmë si pasojë e të reshurave të mëdha janë shkaktuar edhe në fshatin Blaç të komunës së Dragashit.

Të reshurat kanë nisur pasdite, dhe po vazhdojnë edhe tani.

Më poshtë mund të shihni një video të gjendjes aktuale. /IndeksOnline/

Mos i humb