11:45 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Vesa dhe Big Basta 4 vjet martesë, urimi i saj për burrin plot romancë

Vesa Luma dhe Big Basta sot festojnë 4 vjetorin e martesës.

Kjo dashuri midis dy emrave të njohur të estradës është kurorëzuar me një djalë.

Për këtë, Vesa sot ka zgjedhur fjalët më të bukura për burrin.

“Happy anniversary ♥️ @bigbastaofficial Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan, as kilometrat, as mundi e sakrificat. Sepse çdo gjë është e mundur kur do me gjithë zemër ?. Krenare për çdo gjë që ndërtuam, e më së shumti për frytin e kesaj dashurie #Liani. Të dua shumë my forever 24” shkruan Vesa në Instagram./Indeksonline/