23:56 / E Martë, 30 Qershor 2020

Vesa Luma ka një urim të veçantë për ditëlindjen e bashkëshortit

Këngëtarja e njohur shqiptare Vesa Luma tash e një kohë është e martuar me këngëtarin nga Shqipëria i njohur si Big Basta.

Madje ata tashmë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të Re, ku edhe kanë krijuar familjen e tyre, shkruan Indeksonline.

Së fundmi, Vesa ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të uruar burrin e saj për ditëlindje.

Ne nje dite si kjo, lindi nje djal me yll ne balle ,qe u rrit me kembe ne toke ,por me mendje vizionare dhe i sigurte per te ardhmen e tij e te familjes se vogel po me bote shume te madhe qe tashme e kemi kriju bashke! Une e Liani jemi shume me fat qe te kemi! Te duam shume! Na u befsh 100 pak a shume”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë ku shihet duke e përqafuar burrin e saj.
/IndeksOnline/

Mos i humb