09:49 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Vesa Luma “kallë” Zelandën.. Ja si po kënaqet me djalin dhe bashkëshortin (Foto)

Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet duke festuar dhe kënaqur së bashku me Bastan dhe të birin.

Duket se ata janë duke e shijur shumë jetën e tyre në Zelandë dhe janë adaptuar mirë./Indeksonline/

Temat: