12:54 / E Premte, 23 Nëntor 2018

Veseli urgjentisht mbledh nënkryetarët dhe ministrat e PDK-së

Kryetari i Partisë Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli ka thirrur në takim urgjent të gjithë nënkryetarët dhe ministrat e partisë së tij.

Burimet e Indeksonline brenda kësaj partie kanë thënë se takimi do të mbahet pas pak në Selinë e PDK dhe aktualisht nuk ka asnjë informacion se cila është arsyeja e kësaj mbledhje të jashtëzakonshme.

Pak më parë, në një konferencë për gazetar, Veseli u bëri thirrje të gjithë qytetarëve që të kenë besim në institucionet e Kosovës dhe të mos bien pre e provokimeve dhe gjuhës së urrejtjes nga askush./Indeksonline/