07:34 / E Hënë, 17 Shtator 2018 / indeksADMonline

Veseli viziton sot QKUK-në

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli do të vizitojë sot Shërbimin Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës.

Vizita e Veselit në QKUK do të bëhet në ora 12:00./Indeksonline/