09:30 / E Martë, 05 Dhjetor 2023 / AR

Veshja e çuditshme e Rita Ores, habit gjithë pjesëmarrësit

Rita Ora njihet për stilin e saj dhe veshjet e guximshme.

Megjithatë, pamjen e çoi në një nivel tjetër me një pamje sensuale në Royal Albert Hall në Londër, transmeton Indeksonline.

Rita mahniti fansat teksa pjesa e përparme e veshjes së saj sugjeroi që ajo kishte veshur një fustan të thjeshtë të zi të gjatë në dysheme

33 vjeçarja shihet sesi e ka vendosur në pjesën e shpinës si një dinosaur.

Këngëtarja u shndërrua pjesërisht në njeri, pjesërisht në zvarranik, teksa mbante disa thumba argjendi të çuditshme si dinosauri në shpinë.

Derisa kamerat zmadhonin aksesorin e çuditshëm, Rita u sigurua të kthehej në një kënd për ta ekspozuar shpinën e saj./Indeksonline/

Rita Ora, 33, transformoi pamjen e saj me thumba të çuditshme të pasme të argjendta të dinosaurëve për British Fashion Awards në Royal Albert Hall të hënën.
Ylli preu një figurë të sofistikuar në fustanin e stilit të lartë, i cili i ngjitej në mënyrë të përsosur figurës, duke nxjerrë në pah kthesat e saj të lakmueshme.
Ritës iu bashkua bashkëshorti i saj, Taika Waititi, 48 vjeç, i cili preu një figurë të dendur në një ansambël krejt të zi.
Çifti dukej i dashuruar si kurrë më parë teksa pozuan së bashku teksa kapeshin për dore në tapet
Ylli e kompletoi pamjen me disa taka të zeza me rripa dhe byzylykë të trashë argjendi