22:08 / E Martë, 25 Shtator 2018

Vetëm 15 vjeçar dhe është në bankinë për skuadrën angleze

Një djalë 15 vjeçar është i ftuar për ndeshjen e Kupës së Ligës në Angli.

Harvey Elliot është në bankën rezervë të Fullhamit në ndeshjen kundër Millvall.

Ai është i lindur në vitin 2003 dhe mund të bëhet futbollisti më i ri që luan ndonjëherë në këtë garë. /IndeksOnline/

Temat: