07:27 / E Hënë, 06 Maj 2019 / indeksADMonline

Vetëvendosje mban konferencë për media

Lëvizja Vetëvendosje do të mbajë sot një konferencë për media.

Konferenca nis në ora 13:00 dhe zhvillohet në zyrët e Vetëvendosjes.

Nuk dihet tema për të cilën do të diskutohet por që para gazetarëve do të flasë shefi i Grupit Parlamentar të VV-së, Glauk Konjufca./Indeksonline/