16:30 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vetëvendosje përsëri u bën thirrje qytetarëve që të dalin në votime

Lëvizja Vetëvendosje ka ftuar qytetarët që sa më shumë të dalin për të votuar. Në konferencën e dytë e mbajtur pasdite nënkryetari i Vetëvendosjes Dardan Sejdiu tha se është shumë e rëndësishme që qytetarët të dalin e të votojnë.

“Është tepër e rëndësishme dhe tepër vendimtare secila votë e cila sot deri në orë 7 qytetarët votojnë dhe të shfrytëzojnë këtë të drejtë në mënyrë që të sigurohemi që i gjithë procesi të përfundoj mirë e mbarë”, Sejdiu./Indeksonline/