10:25 / E Hënë, 11 Dhjetor 2023 / L K

Vetura bie në greminë, lëndohen tre persona (Pamje)

Një veturë ka rënë në Greminë mbrëmë vonë në Rugovë të Pejës.

Vetura me tabela të regjistrimit 03 ka humbur kontrollin si pasojë e borës në kilometrin e tetë në Rugovë.

Tre persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar në spitalin e Pejës./Indeksonline/