22:00 / E Premte, 21 Shkurt 2020

Vetura e godet një person në Kamenicë

Një veturë e ka goditur një person në qytetin e Kamenicës. Nga ky aksident dyshohet se personi i goditur ka mbetur i lënduar.

Indeksonline për këtë rast kontaktoi me zëdhënësin e Policisë së Gjilanit, Ismet Hashani.

Ai e konfirmoi aksidentin dhe tha se një këmbësorë dyshohet të jetë i lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe është duke e hetuar rastin./Indeksonline/