10:02 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vetura godet biçiklistin në Vushtrri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrugën “Faruk Beqiri” në Vushtrri, një person është goditur nga vetura, duke marr lëndime trupore.

“Ka ndodhur një aksident trafiku në të cilin është përfshirë një biçikletë dhe një veturë, me ç’rast lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i biçikletës, i cili është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Njësitë policore janë duke hetuar rastin”, ka njoftuar policia. /Indeksonline/