10:57 / E Martë, 11 Gusht 2020

Vetvritet vajza e miliarderit amerikan, pronarit të skuadrës së famshme

Hilary Tisch , një nga vajzat e bashkëpronarit të New York Giants, Steve Tisch ka ndërruar jetë. Hilary kishte tentuar vetvrasjen pak ditë më parë dhe ishte në gjendje të rëndë shëndetësore.

TMZ mëson se vuante nga depresioni dhe kishte tentuar disa herë vetvrasjen.

Hilary ishte 36 vjeçare ndërsa kishte një organizatë jofitimprurëse me të cilën siguronte operacione falas për njerëzit në nevojë./Indeksonline/