20:30 / E Hënë, 26 Shkurt 2024 / AR

Victoria Beckham e ‘fortë’, ecë me taka edhe kur është me paterica

Victoria Beckham u pa të ecte me mbështetjen e patericave ndërsa doli në Paris të hënën në mëngjes pas lëndimit të saj të fundit në këmbë.

49-vjeçarja, pësoi një lëndim në këmbë në ditën e Shën Valentinit pasi u rrëzua gjatë një stërvitje dhe u detyrua të fashojë këmbën dhe të përdorte paterica.

Por pavarësisht kësaj, dukej e pabesueshme, fakti që edhe në këtë gjendje ajo ishte në super stil dhe madje edhe me taka.

Victoria ishte e rrethuar nga ndihmës gjatë mbërritjes së saj në kryeqytetin e modës botërore.