16:41 / E Enjte, 22 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Victoria Beckham lë anash angazhimet, i bashkohet familjes

Ajo është një dizajnere e modës ndërsa krahas angazhimeve të shumta nuk e lë anash familjen.

Victoria Beckham padyshim të gjithë pasionin për stilin dhe dizajnin e ka transmetuar tek djali isaj i madh, Brooklyn, shkruan Indeksonline.

Ai së bashku me nënë e tij u kujdesën që të organizojnë një dark së bashku me anëtarët e tjerë të familjes.

Ish-anëtarja e Spice Girls, Victoria, u fotografua duke shkuar në një restorant në Londër, si çdo herë u paraqite me shumë stil në një kostum me ngjyrë të verdhë, përkrah sa ishte djali Brooklyn dhe ish-futbollisti, David Beckahm.

Kjo darkë e familjes Beckham erdhi pas vendimit të Victorias që të marr pjesë në turneun e ribashkimit të ish-grupit Spice Girls, edhe pse ka vendosur që të mos performoj./Indeksonline/