13:40 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / AR

VIDEO/ 2 Ton dhe Enis Bytyqi bëhen viral në TikTok

Këngëtarët kosovar, 2 Ton dhe Enis Bytyqi janë bërë viral në “TikTok”.

Teksa ishin duke ecur u ndalen nga një tiktoker i cili i pyet për një shprehje në gjuhën e tyre (shqipen), shkruan Indeksonline.

“Jeta s’është bardh e zi, me raste është edhe gri”, ka qenë fjalia e përzgjedhur nga Enisi.

Ndërsa reperi 2 Ton ka përzgjedhur “Ka je, ka je”.

Më poshtë video./Indeksonline/