14:03 / E Hënë, 27 Mars 2023 / AR

Video bëhet virale/ Kapet një moment kur Olta flet në “dhomën e rrëfimit”

Së fundmi në rrjetet sociale po qarkullon një video sa i përket lojës së Oltes brenda shtëpisë.

Në sfond dëgjohet zëri në ‘dhomën e rrëfimit’ si dhe Olta.

Zëri që dëgjohet i thotë që të mendohet, gjersa ajo thotë se ka menduar po nuk ka asgjë.

Gixhari pyetet nëse është e lumtur e kjo e fundit pohon që po, duke shtuar se kur do bëhet publike.

Më poshtë video./Indeksonline/