14:15 / E Hënë, 11 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Videoja që bëri gjiron e botës! Rihanna e quan hero djalin që përloti të gjithë (Foto)

Videoja e një djali dhe fjalët e tij sot kanë prekur mbarë botën. Ai quhet Keaton ndërsa, doli në video i përlotur duke thënë se është i shëmtuar dhe nuk ka shokë, se askush nuk dëshiron të rri me të, dhe se shokët e qeshnin për hundën e tij, shkruan Indeksonline.

Kjo video ka prekur jo vetëm qytetarët, por edhe të famshmit. Është ylli i popit Rihanna, ajo që ka postuar fotografinë e Keaton-it, ndërsa ka shkruar:

Keaton Jones: Hero !!! Faleminderit mbretit të ri që na kanë frymëzuar, dhe të gjithë ata që kanë qenë në këpucët e tij. Nëse keni, ose aktualisht po kaloni ndonjë formë ngacmimi, zemra ime dhe lutjet e mia shkojnë tek ju! Nxënësit …