09:17 / E Premte, 01 Korrik 2022 / B O

Videoja virale, vajza tregon “hilen” që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

Një prej përdoruesve të Tik Tok tregon një truk me të cilin gjoksi i saj duket tre herë më i madh.

Kirsten Songer është 22-vjeçarja amerikane që merr famë, pasi videoja e saj është bërë virale në TikTok.

Kirsten punon në prej zinxhirin të kafeneve Hooters dhe studion për mjekësi.

@theflathootersgirl One year later 😭😭 1 year since my most viral video!!! Thankful for a year of tiktok fun #hooters #viral #mostviralvideo #2billion #buzzfeed #hootersgirls #newshorts #hooterstiktok #waitress #bartender #money #college ♬ Super Spy – Tonyos