11:23 / E Hënë, 21 Tetor 2019

Vidhen 14 pushkë gjuetie, 28 pistoleta dhe afro 800 euro në një lokal. në Rahovec

Një banor i Rahovecit ka informuar se persona të panjohur me forcë kishin depërtuar në lokalin e tij dhe kishin vjedhur katërmbëdhjetë pushkë gjuetie, 28 pistoleta dhe afro 800 euro para të thata.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./Indeksonline/