07:47 / E Premte, 26 Janar 2018 / indeksADMonline

Vithe të formësuara me vetëm pesë hapa të thjeshtë! (Video)

Trajnerja e famshme e fitnesit, Kate Lazov ka dhënë disa këshilla për pjesën më tërheqëse në trupin e femrës.

Bëhet fjalë për pesë ushtrime që formësojnë vithet shumë lehtë, transmeton Indeksonline.

Shikojeni   videon dhe merrni mësim për të për vithe seksi. /Indeksonline/

Temat: