11:17 / E Diele, 21 Prill 2024 / Gj. Sh

Viven e penduar: Me Getinjon një dite mund të rregullohet

Getinjo dhe Vivien Thano romancën e tyre e filluan në edicionin e “Big Brother VIP Kosova 1”.

Por pas disa muajsh çifti vendosë t’i japin fund lidhjes së tyre, për arsye private.

Ndërsa Vivien kohët e fundit bëri një intervistë në Kosovë, ku ka bërë deklaratën e papritur për Getinjon.

Mes rreshtave modelja shprehet se “Unë nuk e kam humbur kurrë besimin të ai njeri, dmth një dite mund të rregullohet”.