10:47 / E Premte, 10 Korrik 2020

Prizren: Vjehrri dhe burri e bëjnë gruan për spital

Gjatë ditës së djeshme në Prizren është raportuar për dhunë në familje.

Pas kësaj, janë arrestuar dy meshkujë (babë e djalë), pasi të njëjtit kanë ushtruar dhunë fizike ndaj viktimes femer  kosovare, e njëjta ka pranuar tretman mjeksor në Spitalin e Prizrenit. Me vendim të prokurorit të dyshuarit dërgohen në mbajtje./IndeksOnline/

Mos i humb