19:58 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Vjen edhe 2 milionëshi për Ledrin dhe Noizyn

Ledri Vula dhe Noizy para tri ditëve lansuan projektin muzikor “Dje & Sot”, këngë kjo e cila u rikthye menjëherë në një hit jo vetëm brenda, por edhe jashtë vendit. Kjo këngë po radhitet në top listat më të mëdha në shtete të ndryshme, madje po arrin të klasifikohet në vendet e para, shkruan Indeksonline.

Ndërsa pa kaluar as tri ditë, projekti në fjalë ka kapur plot 2 milion klikime. Këtë e ka bërë të ditur edhe vet Ledri përmes rrjetit të tij social Instagram./Indeksonline/