10:44 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Vjollca dhe Diana, qe çka ka rrit nana

Kreatorja e famshme shqiptare, Vjollca Llapashtica duket se është gati për festat e fundvitit.

Nga dhoma e punës, Vjollca ka “goditur” me disa fotografi e video së bashku me modelen e njohur, Diana Avdiu.

Me fustanet ngjyrë ari, njëra biondinë e tjetra zeshkane, Vjollca e Diana duken tejet atraktive në këto pamje. /Indeksonline/

Mos i humb