10:00 / E Premte, 29 Maj 2020

“Vonë” titullohet kënga e re e Irkenc Hykës

Është publikuar kënga më e re nga Irkenc Hyka.

Kënga titullohet “Vonë”, ndërsa është e shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën e këngës u përkujdes vetë këngëtari, ndërsa tekstin ia besoi Endrit Mumajesit.

Miksimi u ba nga JOJO, dhe video u realizua nga Max Production./Indeksonline/

Mos i humb