14:11 / E Diele, 19 Janar 2020

Ngasje e “çmendur” me BMW

BMW njihet si një nga markat më të mira të veturave, po ashtu edhe fansat e kësaj marke janë shumë ta pasionuar pas vozitjes.

Shpejtësia dhe bukuria janë në një makinë të vetme andaj edhe konsiderohet si një  nga markat më të mira.

Kësaj radhe janë publikuar disa video ku shihen dy vozitës me veturat e tyre BMW duke vozitur në mënyrë mjaftë të rrezikshme./Indeksonline/.

View this post on Instagram

Rate This Drive 0-100⬇️😍🔥 Follow @autosgoal For More! 🎥 | By: @bmwtrend //DM For Credit ◆ ⚠️ This Photo/Video is for entertainment purposes only, if the owner would like the Photo /Video taken down or if credit was not given please DM @autosgoal and we will sort it out ASAP for you!🙏 ◆ 📱 Turn On Post Notification🔔 👉 Never Miss Our Crazy Content📺 ———————————————————— ——- #doreenseidel #cars #supercars #supercar #auto #autos #racecar #racecars #hypercar #hypercars #itswhitenoise #roads #sportscar #racing #Supercar #bmw #bmwm #bimmer #beamer #bmwmpower #mpower #bmwclub #bmwm2 #bmwm3 #bmwm4 #bmwm5 @therock @gordongram @cristiano @justinbieber @neymarjr @leomessi @kevinhart4real @justintimberlake #lamborghini #urus #lamborghiniurus

A post shared by Cars (@autosgoal) on