21:43 / E Enjte, 18 Gusht 2022 / MSH

Vrasje me armë zjarri në Krujë, dyshohet për një viktimë

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Krujë.

Dyshohet se një person ka mbetur i vrarë me armë zjarri.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Kjo vrasje e dyshuar, thellon bilancin e krimeve në 24 orët e fundit.

Një ditë më parë një vrasje u shënua në Sarandë, një në Elbasan ndërsa ditën e sotme dy persona u vranë në Vlorë.