09:28 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / Blerina Racaj

Vritet një person në veri të Mitrovicës, dy të arrestuar

Një person është vrarë të dielën që lamë pas në veri të Mitrovicës.

Rasti është bërë i ditur nga Policia e Kosovës, derisa thuhet se janë arrestuar dy të dyshuar.

“Rr. Luja Braja, Mitrovicë Veri, 22.11.2020 – 20:03 Lidhur me rastin me date 23.11.2020 janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj dhe të njëjtit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së./Indeksonline